Centrum Ortopedyczne Terapia leczenia bólu Orthokine Terapia osoczem bogatopłytkowym

Terapia leczenia bólu stawów i zwyrodnień

Terapia leczenia bólu Orthokine

Terapia Orthokine to jedyna w swoim rodzaju biologiczna metoda leczenia zwyrodnień stawów i bólu pleców. Poparta badaniami klinicznymi, w pełni autologiczna forma leczenia.

Poradnia
Ortopedyczna

Poradnia ortopedyczna

W Poradni Ortopedycznej zapewniamy kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń narządu ruchu. Konsultujemy oraz kwalifikujemy do zabiegów i operacji refundowanych przez NFZ.

Terapia osoczem bogatopłytkowym

Terapia osoczem bogatopłytkowym

Osocze bogatopłytkowe to preparat krwiopodobny, który otrzymuje się z pobranej wcześniej krwi obwodowej o specjalnych właściwościach regeneracyjnych stymulujący odbudowę tkanek.

Operacje
ortopedyczne

Operacje ortopedyczne

Operacje ortopedyczne przeprowadzmy przy użyciu nowoczesnych urządzeń,
w tym endoskopu firmy Stolz umożliwiającego uzykanie obrazu w jakości HD.

Małoinwazyjna Artroskopia

Małoinwazyjna Artroskopia

Artroskopia umożliwia oglądanie wnętrza stawu bez konieczności jego otwarcia. Pozwala na precyzyjną diagnostykę schorzeń i obrażeń elementów stawowych.

Zespół specjalistów ortopedów

Zespół specjalistów ortopedów

Nasi lekarze ortopedzi są specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w pracy z pacjentem na oddziałach szpitalnych,
jak i w warunkach ambulatoryjnych.

 

Centrum Ortopedyczne

Wizyta u ortopedy

Poradnia Centrum Ortopedycznego Angelius zapewnia kompleksową diagnostykę oraz leczenie schorzeń oraz urazów narządu ruchu. Jeśli chcesz umówić się na wizytę u naszego ortopedy wypełnij formularz rejestracyjny.

Zabiegi i operacje NFZ

W ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia wykonujemy zabiegi oraz operacje z zakresu ortopedii i traumatologii ruchu. Kwalifikacje do zabiegów i operacji przeprowadzane są podczas konsultacji ortopedycznej.

Pytania Pacjentów

Najczęściej zadawane pytania przez Pacjentów dotyczące naszej Poradni Ortopedycznej, a także badań, zabiegów oraz operacji ortopedycznych. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Kontakt w sprawie wizyty

Telefon 32 783 73 00

poniedziałek – piątek 8:00 – 21:00

sobota 8:00 – 13:00

Telefon formularz
c

Operacje nadgarstka

W naszym Centrum Ortopedycznym wykonujemy operacje zespołu cieśni kanału nadgarstka techniką endoskopową. Pozwala ona na wyraźne zmniejszenie blizn po przebytej operacji.

Rekonstrukcje ścięgien

Dzięki operacyjnemu leczeniu uszkodzeń ścięgna Achillesa możliwe jest przywrócenie w krótkim czasie pełnej sprawności kończyny i odtworzenie właściwej długości i wytrzymałości ścięgna.

USG narządu ruchu

Badanie USG jest bardzo pomocne w diagnostyce chorób układu mięśniowego oraz szkieletowego. W naszym ośrodku wykonujemy badania diagnostyczne USG na najwyższej klasy urządzeniach.