Dr n. med. Arkadiusz Wiatr, specjalista chirurgii urazowej i ortopedii ukończył kurs USG stawu biodrowego techniką prof. Grafa na poziomie zaawansowanym.

Technika ultrasonografii dziecięcego stawu biodrowego opracowana przez profesora Grafa jest obecnie najpopularniejszą metodą pozwalającą na wczesne wykrycie oraz monitorowanie leczenia rozwojowej dysplazji stawu biodrowego – jednej z najczęstszych wad ortopedii dziecięcej.

Nasi specjaliści cały czas poszerzają swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Dr n. med. Arkadiusz Wiatr, specjalista chirurgii urazowej i ortopedii w CM Angelius ukończył w Łodzi kurs USG stawu biodrowego techniką prof. Grafa na poziomie zaawansowanym – przeprowadzony przez samego twórcę metody – prof. Reinharda Grafa.
Czytaj więcej

Tata – najważniejsze słowo dla mężczyzny

W tym roku również dołączyliśmy do akcji organizowanej przez Stowarzyszenie Nasz Bocian „Tata – najważniejsze słowo dla mężczyzny”. W jej ramach wykonamy 30 bezpłatnych badań nasienia.

Jak można wziąć udział w akcji?

Czytaj więcej

Jak poradzić sobie z poronieniem i stratą ciąży?

Poradzenie sobie ze stratą ciąży, z poronieniem to tak naprawdę jedno z najtrudniejszych wydarzeń w życiu dorosłego człowieka, a także wyjątkowo obciążające wyzwanie dla par, które starają się o dziecko. Poronienie ma swoje konsekwencje psychologiczne, o których albo zapominamy, albo umniejszamy je, nie zdając sobie sprawy z poważnych skutków jakie ze sobą niesie.

Czytaj więcej

Przewiń do góry