Poradnia Chirurgiczna

Poradnia Chirurgiczna Angelius

Poradnia Chirurgiczna Centrum Medycznego Angelius Szpital zapewnia kompleksową diagnostykę w zakresie chirurgii ogólnej oraz komfortowe leczenie zachowawcze i operacyjne. Podczas konsultacji chirurgicznej w naszej Poradni odbywa się kwalifikacja od odpowiedniej drogi leczenia. Przewidujemy możliwość kompleksowego leczenia prywatnego oraz leczenia refundowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Poradnia Chirurgiczna - wizualizacja 3D

Poradnia Chirurgiczna - wizualizacja 3D

Kwalifikacje do leczenia chirurgicznego

Podczas pierwszej konsultacji chirurgicznej, oprócz kompleksowej diagnostyki schorzeń Pacjenta i ustalenia metody leczenia, następuje także kwalifikacja do odpowiedniej drogi leczenia. W naszym Centrum Medycznym istnieje możliwość komfortowego leczenia prywatnego oraz leczenia refundowanego przez NFZ.

Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia

W styczniu 2012 roku Angelius Szpital podpisał kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia uzyskując możliwość wykonania bezpłatnych operacji m.in. przepukliny, operacji pęcherzyka żółciowego, usuwania guzów i nowotworów piersi oraz skóry. Kwalifikacje do leczenia przez Narodowy Fundusz Zdrowia odbywają się indywidualnie i są zależne od konkretnych przypadków zdrowotnych.

Pierwsza konsultacja jest odpłatna

Pierwsza konsultacja chirurgiczna w naszej Poradni ma zawsze formę konsultacji prywatnej i jest płatna według cennika. Dopiero podczas tej wizyty następuje kwalifikacja do odpowiedniej drogi leczenia. Jeżeli Pacjent został zakwalifikowany do leczenia refundowanego przez NFZ nie ponosi już żadnych dodatkowych kosztów związanych z leczeniem. Aby umówić się na wizytę klinkij tutaj.

Nowoczesna poradnia prywatna

Nasza Poradnia Chirurgiczna oferuje kompleksowe i wygodne leczenie prywatne, w ramach którego zapewniamy innowacyjny system obsługi Pacjenta. Posiadamy komfortowe odziały szpitalne oraz nowoczesny blok operacyjny. Nasze Centrum Medyczne to miejsce, w którym styka się doświadczenie i wiedza wraz z nowoczesnymi metodami pracy personelu medycznego.

Dermatochirurgia

W ramach chirurgii ogólnej wykonujemy szereg zabiegów i operacji związanych z dermatochirurgią. Nasi lekarze – specjaliści oferują profesjonalną diagnostykę w zakresie chorób i nowotworów skóry. Oferujemy możliwość chirurgicznego usuwania różnorodnych zmian skórnych (w znieczuleniu miejscowym). Szczególnie polecamy zabieg wideodermatoskopi – nowoczesnej nieinwazyjnej metody diagnostycznej, służącej do wczesnego wykrywania czarniaka złośliwego. Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj.

Refundacje Narodowego Funduszu Zdrowia

W ramach zabiegów refundowanych przez NFZ prowadzimy m.in.:

  • leczenie kamicy pęcherzyka żółciowego (laparoskopia),
  • leczenie guzów piersi łagodnych (wycięcie guzka) i złośliwych (mastektomia piersi),
  • leczenie operacyjne przepuklin,
  • leczenie chirurgiczne nowotworów skóry,
  • leczenie chorób odbytu (żylaki, przetoki, szczeliny odbytu).

Kontakt w sprawie wizyty

Telefon 32 783 73 00

poniedziałek – piątek 8:00 – 21:00

sobota 8:00 – 13:00

Telefon formularz
c