Vaginal Narrower

Czym jest Vaginal Narrower?

Vaginal Narrower to pierwsze na świecie nici z serii Happy LiftTM, które służą do zabiegów z zakresu ginekologii plastycznej. Vaginal Narrower są stosowane w celu odmłodzenia oraz liftingu krocza, a także w celu zmniejszenia wejścia do pochwy.

Zabiegi Vaginal Narrower

Nici Vaginal Narrower zwykle są stosowane do zabiegów:

  • zwężenia wejścia do pochwy,
  • odmłodzenia mięśni krocza,
  • liftingu tkanek krocza.

Jak wygląda zabieg Vaginal Narrower?

Zabieg Vaginal Narrower polega na założeniu dwóch specjalnych szwów w obrębie krocza z zastosowaniem nici z haczykami ułożonymi w dwóch kierunkach. Zabieg ten całkowicie rewolucjonizuje stosowane dotychczas metody chirurgiczne w zakresie odmładzania mięśnia kroczowego u kobiet. Dzięki zastosowaniu specjalnych nici wchłanialnych można przeprowadzić zabieg w znieczuleniu miejscowym.

Innowacyjna nić do liftingu pochwy

Nici stosowane w zabiegu Vaginal Narrower zmniejszają wejście do pochwy, powodując przy tym odnowę estetyczną organów kobiecych, jak również zwiększenie satysfakcji seksualnej dla obojga partnerów. Vaginal Narrower to zabieg prosty, małoinwazyjny oraz niezwykle efektywny.

Vaginal Narrower

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Vaginal Narrower.

Kontakt w sprawie wizyty

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji o zabiegu Vaginal Narrower zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt w sprawie wizyty

Telefon 32 783 73 00

poniedziałek – piątek 8:00 – 21:00

sobota 8:00 – 13:00

Telefon formularz
c