USG bioderek niemowląt USG nerwów obwodowych Terapia osoczem bogatopłytkowym

Badanie USG
narządu ruchu

USG narządu ruchu

Badanie USG umożliwia ocenę mięśni, ścięgien, stawów, zmian pourazowych i zapalnych w obrębie narządu ruchu. Pozwala również dostrzec zmiany niewidoczne na zdjęciach RTG.

Badanie USG
bioderek niemowląt

USG bioderek niemowląt

Obecnie badanie USG stawów biodrowych metodą Grafa jest podstawą do ich oceny u niemowląt i na jego podstawie ustala się kryteria do leczenia dzieci.

Badanie USG mięśni kończyny dolnej i górnej

Badanie USG mięśni kończyny dolnej i górnej

Badanie dokonuje oceny lokalizacji, stopnia i rozległości uszkodzenia poszczególnych części mięśnia, jak również oceny umiejscowienia oraz struktury krwiaka pourazowego.

Badanie USG nerwów obwodowych

Badanie USG nerwów obwodowych

USG nerwów obwodowych dostarcza bardzo wyraźnego obrazu nerwów kończyn górnych i dolnych, dzięki czemu lekarz diagnosta może szczegółowo zobaczyć nerwy, które są dostępne w badaniu.

Terapia osoczem bogatopłytkowym

Terapia osoczem bogatopłytkowym

Osocze bogatopłytkowe to preparat krwiopodobny, który otrzymuje się z pobranej wcześniej krwi obwodowej o specjalnych właściwościach regeneracyjnych stymulujący odbudowę tkanek.

Referencje naszych specjalistów

Referencje naszych specjalistów

Nasi lekarze ortopedzi są specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w pracy z pacjentem na oddziałach szpitalnych, jak
i w warunkach ambulatoryjnych.

 

Badania USG narządu ruchu

Medycyna sportowa

Nasz ośrodek USG narządu ruchu proponuje współpracę klubom oraz związkom sportowym, jak również osobom, amatorsko uprawiającym sport. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

Rehabilitacja

Zapraszamy do naszej Poradni Rehabilitacyjnej, która zajmuje się rehabilitacją narządów ruchu, neurologiczną oraz ortopedyczną. Oferujemy kompleksowe usługi dla osób dorosłych oraz dzieci.

Pytania Pacjentów

Najczęściej zadawane pytania przez Pacjentów dotyczące ultrasonografii narządu ruchu, rodzajów badań oraz zabiegów USG. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Kontakt w sprawie wizyty

Telefon 32 783 73 00

poniedziałek – piątek 8:00 – 21:00

sobota 8:00 – 13:00

Telefon formularz
c

Poradnia Ortopedyczna

Centrum Medyczne Angelius Provita prowadzi Poradnię Ortopedyczną, która zajmuje się kompleksową diagnostyką, a także leczeniem schorzeń narządu ruchu. Oferujemy leczenie zachowawcze i operacyjne.

Diagnostyka obrazowa

Biorąc pod uwagę wymagania jakie stawia współczesna diagnostyka obrazowa wyposażyliśmy ośrodek w nowoczesną aparaturę medyczną – tomograf komputerowy oraz RTG (rentgen).

Współpraca z ośrodkami

Centrum Medyczne Angelius Provita stale współpracuje z Towarzystwem Ultrasonografii Narządu Ruchu oraz także z międzynarodowym klastrem medycznym MED SCIENCE HUB.