Rehabilitacja neurologiczna Rehabilitacja ortopedyczna Masaże lecznicze Leczenie bólu kręgosłupa w ciąży i po porodzie

Rehabilitacja
kręgosłupa

Leczenie bólu kręgosłupa

W Centrum Medycznym Angelius leczenie dolegliwości związanych z bólem kręgosłupa odbywa się przy ścisłej współpracy lekarza - specjalisty oraz rehabilitanta.

Terapia manualna

Terapie manualne

Terapia manualna zdobywa coraz większą popularność wśród sposobów leczenia zaburzeń narządów ruchu. Poznaj dwie najskuteczniejsze metody: Kaltenborna–Evjentha oraz Mulligana.

Proprioceptive Neuromuscular Facilitation

Proprioceptive Neuromuscular Facilitation


PNF, czyli torowanie nerwowo-mięśniowe to kompleksowa terapia mająca zastosowanie w leczeniu zarówno schorzeń ortopedycznych, jak również i neurologicznych.

Dolegliwości bólowe kręgosłupa w ciąży
i po porodzie

Dolegliwości bólowe kręgosłupa w ciąży i po porodzie


Kręgosłup w czasie ciąży
i po porodzie jest szczególnie narażony na nieprzyjemne
urazy i dolegliwości bólowe.
Dowiedz się, jak skutecznie z nimi walczyć.

Zespół myszy komputerowej

Zespół myszy komputerowej

Praca biurowa jest coraz popularniejszą formą pracy. Często ignorowane "dolegliwości biurowe" mogą mieć niekorzystny wpływ nie tylko na samopoczucie, ale również na zdrowie.

Zespół specjalistów rehabilitantów

Zespół specjalistów rehabilitantów

Nasi specjaliści w dziedzinie rehabilitacji i fizjoterapii posiadają wieloletnie doświadczenie poparte wieloma certyfikatami oraz wiedzą i praktycznymi umiejętnościami.

 

Poradnia Rehabilitacyjna

Rodzaje rehabilitacji

Centrum Medyczne Angelius prowadzi w swoim ośrodku rehabilitację neurologiczną oraz ortopedyczną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Konsultacje i porady

W naszej poradni rehabilitacyjnej oferujemy opiekę specjalistów, którzy prowadzą rehabilitacje w oparciu o indywidualne potrzeby każdego Pacjenta.

Pytania Pacjentów

Najczęściej zadawane pytania przez Pacjentów dotyczące konsultacji rehabilitacyjnych, a także rodzajów rehabilitacji i masaży leczniczych. Zapraszamy do lektury.

Kontakt w sprawie wizyty

Telefon 32 783 73 00

poniedziałek – piątek 8:00 – 21:00

sobota 8:00 – 13:00

Telefon formularz
c

Poradnia Ortopedyczna

Centrum Medyczne Angelius prowadzi Poradnię Ortopedyczną, która zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem schorzeń narządów ruchu.

Leczenie bólu kręgosłupa

Poradnia Neurologiczna w Centrum Medycznym Angelius zajmuje się m.in. profesjonalnym leczeniem zespołów bólowych kręgosłupowo-korzeniowych.

USG narządu ruchu

Ultrasonografia Narządów Ruchu pozwala na pełną diagnostykę układu mięśniowo-szkieletowego. Badanie jest dostępne w naszym ośrodku.