c
Leczenie ze znakiem jakości Bezpłatne leczenie NFZ Oddziały szpitalne Biuro Osługi Pacjenta Angelius Laboratoria

Nasze Poradnie
specjalistyczne

Poradnie specjalistyczne

Sprawdź pełną listę poradni specjalistycznych działających w Centrum Medycznym Angelius Provita. Skorzystaj z porad doświadczonych lekarzy specjalistów – umów się na konsultację już dziś!

Prywatny szpital Oddziały szpitalne

Prywatny szpital Angelius

Dwa nowoczesne oddziały szpitalne łączą w sobie standard opieki medycznej prywatnego szpitala z bezpłatną opieką oferowaną przez państwową służbę zdrowia. Sprawdź ofertę zabiegów.

Apteka Angelius
w naszym ośrodku

Apteka Angelius

W naszym ośrodku działa Apteka Angelius, w której Pacjent może dokonać zakupu leków przepisanych przez lekarza lub najlepszych dermokosmetyków. Zapraszamy na zakupy!

Bezpłatne
badania kliniczne

Bezpłatne badania kliniczne

Angelius Provita we współpracy z ośrodkami badawczymi realizuje programy bezpłatnych badań klinicznych w wybranym zakresie. Sprawdź, w jakich badaniach klinicznych możesz wziąć udział.

Narodowy
Fundusz Zdrowia

Biuro Obsługi Pacjenta

Angelius Szpital posiada podpisaną umowę z NFZ w zakresie opieki szpitalnej. Dzięki temu część zabiegów operacyjnych jest refundowana. Sprawdź listę zabiegów refundowanych.

Nasz Zespół
Specjalistów

Nasz Zespół

Współpracujemy z zespołem doświadczonych lekarzy oraz wykwalifikowanym personelem medycznym. Nasz Zespół dokłada starań by obsługa Pacjenta stała na jak najwyższym poziomie.

 

Centrum Medyczne i Prywatny Szpital w Katowicach

Akredytacja
Angelius Szpital

Angelius Szpital otrzymał pozytywną akredytację instytucji CMJ i stał się tym samym jedynym niepublicznym szpitalem w Katowicach z takowym certyfikatem jakości.

Odpowiedzialność społeczna

Jako organizacja kierującą się zasadą odpowiedzialności biznesu, wspieramy kampanie społeczne oraz bierzemy aktywny udział w działach prospołecznych.

Historia oraz współczesność

Impulsem do powstania Centrum Medycznego Angelius była chęć pomocy parom zmagającym się z trudnymi problemami leczenia niepłodności w Polsce.

Kontakt w sprawie wizyty

Telefon 32 783 73 00

poniedziałek – piątek 8:00 – 21:00

sobota 8:00 – 13:00

Telefon formularz
c

Płatności ratalne

Szeroki zakres finansowanych zabiegów oraz dogodne warunki finansowania sprawiają, że MediRaty są idealną odpowiedzią na potrzeby Pacjentów w kwestii płatności ratalnych.

Blog medyczny

Zapraszamy na bloga medycznego nowoczesna-medycyna.pl, w którym znaleźć można interesujące artykuły na temat innowacyjnych technologii w medycynie i nowych rozwiązań z dziedziny zdrowia.

Facebook Angelius

Nasz profil na portalu Facebook to miejsce, w którym znajdują się najświeższe wiadomości z życia naszego ośrodka oraz wszelkie informacje medialne. Serdecznie zapraszamy!