Centrum Okulistyki Angelius Szpital

OPERACJA
USUNIĘCIA ZAĆMY

Operacja zaćmy

Fakoemulsyfikacja ultradźwiękami jest obecnie jedną z najbardziej skutecznych metod usuwania zaćmy.
Można ją wykonywać
na każdym etapie
rozwoju choroby.

ZABIEG
WITREKTOMII

Zabieg witrektomii

Witrektomia często jest nazywana zabiegiem ostatniej szansy na odzyskanie bądź też utrzymanie widzenia w wielu przypadkach schorzeń oczu do niedawna uznawanych za nieuleczalne.

CROSS LINKING - leczenie stożka rogówki

Cross linking

W celu leczenia stożka rogówki (degeneracyjnej choroby rogówki oka) stosuje się tzw. cross linking, czyli zabieg sieciowania włókien kolagenowych rogówki z użyciem ryboflawiny.

BADANIE POLA
WIDZENIA

Zespół specjalistów diagnostów prenatalnych

Perymetria jest jednym z istotniejszych badań w diagnostyce jaskry.
W Centrum Okulistycznym wykonujemy nieinwazyjnie i bezbolesnie komputerowe badanie pola widzenia.

BADANIE USG
oka i oczodołu

Zespół specjalistów diagnostów prenatalnych

Ultrasonograficzne badanie oka i oczodołu jest nieinwazyjną metoda diagnostyczną, która pozwala na ocenę zmian w gałce ocznej, w przypadku gdy nie można dokładnie zbadać dna oka.

Zespół specjalistów
okulistów

Zespół specjalistów okulistów

Współpracujemy z zespołem doświadczonych okulistów,
na co dzień pracujących w klinikach okulistycznych. Posiadają certyfikaty licznych kursów i są członkami polskich i europejskich stowarzyszeń.

 

Centrum Okulistyczne

Wizyta u okulisty

W naszym Centrum Okulistycznym kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych usług okulistycznych. Stosujemy metody leczenia oparte na wieloletnich doświadczeniach klinicznych.

Przed operacją

Konsultacje anestezjologiczne są bardzo ważnym etapem przed planowaną operacją oczu. Dowiedz się, jak sprawnie przygotować się do wizyty z anestezjologiem i samej już operacji.

Pytania Pacjentów

Najczęściej zadawane pytania przez Pacjentów dotyczące konsultacji okulistycznych oraz wykonywanych w naszym ośrodku operacji oczu. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Kontakt w sprawie wizyty

Telefon 32 783 73 00

poniedziałek – piątek 8:00 – 21:00

sobota 8:00 – 13:00

Telefon formularz
c

Zabiegi okulistyczne refundowane przez NFZ

W ramach umowy z NFZ proponujemy bezpłatne wykonanie operacji zaćmy (katarakty) metodą fakoemulsyfikacji oraz zabieg witrektomii. Kwalifikacje do leczenia uzyskuje sie podczas konsultacji okulistycznej.

Kwalifikacje do zabiegów

Podstawą do wykonania operacji w naszym Centrum Okulistycznym jest wizyta kwalifikacyjna. W trakcie konsultacji przeprowadzany jest wywiad dotyczący stanu zdrowia Pacjenta, badanie przedmiotowe oraz diagnostyczne.

Kontrakt z NFZ

Centrum Okulistyczne Angelius podpisało umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Pozwala to na łączenie wysokiego standardu opieki medycznej w prywatnym ośrodku z w pełni bezpłatną opieką zdrowotną.

Oddział szpitalny

Oddziały szpitalne oraz blok operacyjny Centrum Medycznego Angelius spełniają najwyższe kryteria jakości. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy w komfortowych warunkach, zapewniając wysoki poziom opieki medycznej.