Lekarze okuliści

Wiedza i doświadczenie

W naszym Centrum Okulistycznym szczególny nacisk kładziemy na wysoki poziom i jakość świadczonych usług okulistycznych. Oferujemy indywidualną opiekę nad Pacjentem, stosujemy metody leczenia oparte na wieloletnich doświadczeniach klinicznych przy wykorzystaniu osiągnięć współczesnej okulistyki oraz nowoczesnej aparatury diagnostycznej, która umożliwia precyzyjną diagnozę i kwalifikację do leczenia zachowawczego i operacyjnego.

Wieloletnie doświadczenie kliniczne lekarzy

Systematyczne podnoszenie kwalifikacji naszych lekarzy i zespołu pielęgniarskiego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach organizowanych przez najlepsze ośrodki dydaktyczne w kraju oraz za granicą, zgromadzone wieloletnie doświadczenie kliniczne gwarantuje Państwu opiekę profesjonalistów.

Nowoczesne pracownie diagnostyczne

Nasze pracownie diagnostyczne wyposażyliśmy w sprzęt najnowszej generacji uzyskując możliwość przeprowadzenia kompleksowego badania oczu oraz poszczególnych badań diagnostycznych.

Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia

W 2012 roku podpisaliśmy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie szpitalnym, na przeprowadzenie bezpłatnych operacji zaćmy i zabiegów witrektomii. Umowa z NFZ pomaga nam łączyć standard opieki w prywatnym szpitalu z bezpłatną opieką zdrowotną jaką oferuje państwowa służba zdrowia. Więcej informacji o kontrakcie tutaj.

Nasi lekarze okuliści

  • dr n.med. Krzysztof Ochalik - specjalista okulista II stopnia,
  • dr Mariusz Ciszewski - specjalista chorób oczu,
  • dr Agnieszka Ptak-Szypuła
  • dr Małgorzata Rebkowska-Juraszek - specjalista chorób oczu,

Kontakt w sprawie wizyty

Telefon 32 783 73 00

poniedziałek – piątek 8:00 – 21:00

sobota 8:00 – 13:00

Telefon formularz
c