Program Leczenie Chrapania i Bezdechów Centrum leczenia nosa i zatok Laryngologia małoinwazyjna

FESS - endoskopowa
operacja zatok

FESS

FESS (funkcjonalna endoskopowa chirurgia zatok) to małoinwazyjna procedura, która jest najskuteczniejszą z metod w leczeniu przewlekłych stanów zapalnych zatok przynosowych i polipów.

Balonikowanie zatok

Balonikowanie zatok

Balonikowanie zatok to technika udrożniania zatok przynosowych stosowana w stanach zapalnych zatok. Cechuje ją minimalna inwazyjność, ograniczenie krwawienia i krótki okres rekonwalescencji. Jesteśmy jednym z nielicznych ośrodków w Polsce, które z powodzeniem stosują tę metodę leczenia zatok.

PŁUKANIE ZATOK – HYDRODEBRIDER

Endoskopowa septoplastyka

Obecnie najbardziej skuteczny system do płukania zatok na świecie. Usuwa 99% bakterii z wnętrza zatok, co znacznie zmniejsza ryzyko nawrotu zapalenia zatok.

Chirurgia Plastyczna Nosa

Chirurgia plastyczna nosa

Czynnościowo-estetyczna filozofia leczenia operacyjnego nosa to kompleksowe podejście do chirurgii nosa, które poprawia jego wygląd oraz przywraca prawidłowe funkcje.

Endoskopowa Septoplsatyka

Endoskopowa Septoplastyka

Endoskopowa septoplastyka to małoinwazyjna metoda operacji skrzywienia przegrody nosa, która dzięki swojej precyzji poprawia wyniki leczenia, skraca okres pobytu w szpitalu oraz czas rekonwalescencji.

Udrażnianie
Dróg Łzowych

Udrażniania dróg łzowych

Endoskopowe udrażnianie dróg łzowych to popularna na całym świecie metoda leczenia niedrożności kanalików łzowych. Cechuje ją duża skuteczność leczenia i mała inwazyjność zabiegu.

 

TONSILLEKTOMIA
metodą koblacji

Laboratorium Snu - ApneaGraph

Tonsillektomia metodą koblacji to innowacyjny sposób usuwania migdałków podniebiennych, która skraca czas leczenia, redukuje dolegliwości bólowe oraz ryzyko powikłań.

Leczenie chrapania i bezdechu sennego

Inseminacje

Koblacja znalazła powszechne zastosowanie w leczeniu chrapania i bezdechu (duża precyzja, mała inwazyjność
oraz dobra tolerancja), wypierając dotychczasowe metody leczenia.

Implanty pillar -
sposób na chrapanie

Zespół lekarzy specjalistów leczenia niepłodności

Popularny system implantów podniebienia Pillar został pozytywnie oceniony przez ok. 80% pacjentów. Implanty powodują usztywnienie podniebienia, a przez to ustąpienie chrapania.

 

Centrum Laryngologii

Pełna diagnostyka

Centrum Laryngologii w Angelius Provita zapewnia profesjonalną diagnostykę schorzeń z zakresu laryngologii w pracowni badań endoskopowych, laboratorium snu oraz tomografii komputerowej.

Nasi specjaliści

W Centrum Laryngologii leczeniem schorzeń z zakresu laryngologii zajmują się dr n. med. Tomasz Grzegorzek oraz dr Katarzyna Knast. Dowiedz się więcej o naszych specjalistach.

Pytania Pacjentów

Najczęściej zadawane pytania przez Pacjentów dotyczące konsultacji laryngologicznych oraz sposobów leczenia chrapania i bezdechów. Przed pierwszą wizytą zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Kontakt w sprawie wizyty

Telefon 32 783 73 00

poniedziałek – piątek 8:00 – 21:00

sobota 8:00 – 13:00

Telefon formularz
c

Leczenie bezdechu

W Centrum Medycznym Angelius w leczeniu chrapania i bezdechu sennego stosujemy nowoczesne metody chirurgii małoinwazyjnej. Jako jeden z pierwszych ośrodków w kraju posługujemy się aparaturą ApneaGraph.

Leczenie zatok

Centrum Leczenia Nosa i Zatok jest osobnym ośrodkiem naszego szpitala, który zajmuje się wyłącznie schorzeniami nosa oraz zatok przynosowych. Specjalizuje się w leczeniu przewlekłego zapalenia nosa i zatok.

Leczenie małoiwazyjne

Naszym głównym celem jest uzyskanie optymalnego efektu terapeutycznego przy możliwie najmniejszej ingerencji w ludzki organizm, dzięki wykorzystaniu najlepszych rozwiązań światowej medycyny.