Poradnia Endokrynologiczna Zaburzenia hormonalne Badanie USG piersi

Nasza Poradnia Endokrynologii

Poradnia Endokrynologiczna

Poradnia Endokrynologii zapewnie kompleksową diagonostykę w zakresie chorób wewnętrznych oraz zaburzeń hormonalnych. Zapraszamy na wizytę!

Zaburzenia
hormonalne

Zaburznia hormonalne

Zaburzenia hormonalne mogą wywoływać groźne choroby wewnętrzne. Prawidłowa profilaktyka pozwoli na skuteczne pozbycie się problemów z hormonami.

Kompleksowe
badanie USG piersi

Kwalifikacje do refundacji NFZ

W naszej Poradni wykonujemy badanie USG piersi wraz z kompleksową konsultacją lekarską. Badanie wykonuje lek. med. – Maria Zieleźnik, specjalista radiolog.

Tarczyca – zaburzenia hormonalne

Zaburzenia hormonalne tarczycy

Do najczęstszych zaburzeń hormonalnych zalicza się te spowodowane złym funkcjonowaniem tarczycy. Dowiedz się, jak radzić sobie z problemami tarczycy.

Badania
specjalistyczne

Nowoczesny ośrodek medyczny

Nasza Poradnia wykonuje na miejscu USG tarczycy oraz biopsję guzka tarczycy, a także ma możliwość zlecania pozostałych badań hormonalnych.

Zespół specjalistów
– endokrynologia

Zespół specjalistów lekarzy chirurgów

Nasi specjaliści z zakresu endokrynologii i chorób wewnętrznych posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe poparte wiedzą oraz praktyką lekarską.

 

Poradnia Endokrynologiczna

Konsultacja lekarza

Wizyta u naszego endokrynologa ma formę konsultacji, której celem jest przeprowadzenie dokładnego wywiadu na temat stanu zdrowia Pacjenta i jego dolegliwości.

Zdrowa dieta

Zdrowa dieta w dużym stopniu może pomóc w przeciwdziałaniu negatywnym skutkom zaburzeń hormonalnych. Umów się na wizytę z naszym dietetykiem.

Pytania Pacjentów

Najczęściej zadawane pytania przez Pacjentów dotyczące konsultacji u endokrynologa oraz problemów z zaburzeniami hormonalnymi. Zapraszamy do lektury.

Kontakt w sprawie wizyty

Telefon 32 783 73 00

poniedziałek – piątek 8:00 – 21:00

sobota 8:00 – 13:00

Telefon formularz
c

Leczenie niepłodności

Nasz ośrodek od lat specjalizuje się w diagnostyce niepłodności. Oferujemy konsultacje lekarskie oraz badania laboratoryjne, a także zabiegi leczenia niepłodności.

Badania prenatalne

Wykonujemy pełną i kompleksową diagnostykę prenatalną, niezwykle ważną w przebiegu ciąży, budowy oraz rozwoju płodu. Prowadzimy badania odpłatne i refundowane.

Medycyna estetyczna

Angelius Medycyna Estetyczna to idea holistycznego podejścia do piękna. Poznaj niezwykłe miejsce synergii piękna i medycyny. Umów się na bezpłatny zabieg próbny.