Konsultacja dietetyczna Diety dla kobiet w ciąży Dieta zdrowia

Konsultacja
dietetyczna

Konsultacja dietetyczna

Zapraszamy na wizytę u dietetyka w Centrum Medycznym Angelius Provita. Oferujemy kompleksowe konsultacje dietetyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Diata płodności dla planujących dziecko

Dieta płodności

Jeżeli planujesz powiększenie rodziny powinnaś/eś szczególną uwagę zwrócić na swój codzienny jadłospis, gdyż niedobory składników odżywczych mogą utrudniać poczęcie.

Dieta dla karmiącej piersią

Dieta dla karmiącej piersią

Okres niemowlęcy jest niezwykle istotny, dlatego też każda karmiąca mama w tym okresie powinna pamiętać iż żywi na ogół bardzo łakomego i błyskawicznie rosnącego człowieka.

Żywienia dla dwojga,
nie za dwoje

Żywienia dla dwojga, nie za dwojga

Ciąża jest niezwykle ważnym okresem w życiu każdej kobiety równie ważna w tym okresie jest odpowiednia i zbilansowana dieta, która ma znaczący wpływ na prawidłowy rozwój Twojego dziecka.

Dieta zdrowia

Dieta zdrowia

Składniki Twojej diety wpływają na przebieg procesów biochemicznych w organizmie oraz je determinują, dlatego też niezwykle istotna jest znajomość zasad odpowiedniego żywienia.

Najlepsi dietetycy w Angelius

Licencjonowany dietetyk

W Poradni Dietetycznej Angelius znajdziesz pomoc profesjonalnych dietetyków, którzy podzielą się swoją wiedzą i pasją tak, aby udoskonalić Twoją sferę żywieniową.

 

Poradnia Dietetyczna

Opieka dietetyczna

W Poradni Dietetycznej oferujemy opiekę profesjonalnego dietetyka, który układając diety, podchodzi w indywidualny sposób do każdego Pacjenta.

Polecane diety

Nasze diety oparte są na wiedzy o nowoczesnych zasadach żywienia człowieka zdrowego, jak i chorego, a także na zaleceniach Instytutu Żywności i Żywienia.

Pytania Pacjentów

Najczęściej zadawane pytania przez Pacjentów dotyczące konsultacji dietetycznych i zasad sporządzania diet. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Kontakt w sprawie wizyty

Telefon 32 783 73 00

poniedziałek – piątek 8:00 – 21:00

sobota 8:00 – 13:00

Telefon formularz

Leczenie niepłodności

Centrum Medyczne Angelius Szpital od lat specjalizuje się w leczeniu niepłodności żeńskiej i męskiej. Oferujemy fachowe konsultacje lekarskie i badania diagnostyczne oraz laboratoryjne, a także zabiegi leczenia niepłodności.

Badania prenatalne

W naszym ośrodku wykonujemy diagnostykę prenatalną, która stanowi podstawową formę diagnostyki przebiegu ciąży, budowy oraz rozwoju płodu. W czasie ciąży kobieta powinna mieć trzykrotnie wykonane badania USG.

Medycyna estetyczna

Angelius Medycyna Estetyczna to idea holistycznego podejścia do piękna. To miejsce dla osób ceniących luksus w niezwykłej atmosferze, zgodnej z filozofią harmonijnego połączenia piękna i zdrowia.