Klinika Włosów - trichoskopia i karboksyterapia Nowoczesna dermatologia Chirurgiczne usuwanie pieprzyków Laserowe leczenie trądziku i blizn potrądzikowych

Konsultacje dermatologiczne

Konsultacje dermatologiczne

Oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie różnych chorób skóry, włosów i paznokci, takich jak: trądzik zwykły i trądzik różowaty, łuszczyca, grzybica paznokci.

Klinika Włosów
– Jedyna na Śląsku

Lasoterapie

Klinika Włosów Angelius to jedyne miejsce na Śląsku, gdzie można skutecznie diagnozować i leczyć problemy z włosami i skórą głowy, dzięki trichoskopii i karboksyterapii.

Nowatorskie wykrywanie czerniaka

Wczesne wykrywanie czerniaka

Nowoczesna diagnostyka pozwala precyzyjnie zbadać powierzchnie skóry, wykonać komputerową analizę i dokumentacje cyfrową najmniejszych zmian skórnych.

Dermatochirurgia – usuwanie pieprzyków

Dermatochirurgia

Oferujemy możliwość usuwania różnorodnych zmian skórnych (włókniak, brodawka łojotokowa, kaszak, znamiona). W zależności od typu zmiany stosujemy odpowiednią metodę leczenia.

Trichoskopia –
badanie włosów

Trichoskopia

Trichoskopia to nowoczesna metoda cyfrowego badania stanu włosów i skóry głowy, dzięki której możliwa jest ocena łodygi włosów, ujścia mieszków włosowych i otaczającej je skóry głowy.

Dermatologia estetyczna

Dermatologia estetyczna

W ofercie Dermatologii Estetycznej wykonujemy m.in. peelingi medyczne, modelowanie i wypełnianie ust, leczenie nadpotliwości, depilacje laserową i wiele innych zabiegów.

 

Centrum Dermatologii

Usuwanie blizn

W naszym Centrum Dermatologii wykonujemy laserowe zabiegi usuwania blizn pooperacyjnych oraz potrądzikowych. Naświetlanie laserem frakcyjnym pozwala na zdecydowanie szybsze i łatwiejsze gojenie się skóry.

Wideodermatoskopia

Nowoczesna nieinwazyjna metoda diagnostyczna, która służy do wczesnego wykrywania czerniaka złośliwego. Badanie polega na uwidocznieniu fragmentu skóry oraz zapisaniu tego obrazu w formie elektronicznej.

Epilacja owłosienia

Przy nadmiernym owłosieniu najbardziej skutecznym zabiegiem usuwającym na stałe włosy jest zabieg laserowego usuwania owłosienia, czyli tzw. epilacja. Nasz ośrodek przeprowadza zabiegi epliacji.

Kontakt w sprawie wizyty

Telefon 32 783 73 00

poniedziałek – piątek 10:00 – 20:00

oraz wybrane soboty

Telefon formularz

Porady dermatologiczne

W Centrum Dermatologii Angelius oferujemy opiekę profesjonalnego zespołu dermatologów: lekarza specjalisty, kosmetologa oraz pielęgniarki. Zapraszamy do wizyty w naszym ośrodku.

Dietetyk w Angelius

W Angelius zapewniamy opiekę dietetyka, który układając diety, podchodzi w indywidualny sposób do każdego Pacjenta, zapewniając mu odpowiednią kaloryczność oraz niezbędne składniki odżywcze.

Medycyna estetyczna

Angelius Medycyna Estetyczna to idea holistycznego podejścia do piękna. To miejsce dla osób ceniących luksus w atmosferze zgodnej z filozofią harmonijnego połączenia piękna i zdrowia.