Angelika Frączek-Bochenek

Dietetyk

Angelika Frączek-Bochenekdietetyk

Przebieg pracy zawodowej:

  • od 2011 roku pracuje jako dietetyk w Centrum Medycznym Angelius Provita w Katowicach,
  • w latach 2010 – 2012 odbyła studia na Wydziale Zdrowia Publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach uzyskując tytuł magistra dietetyki,
  • w latach 2010 – 2011 pracowała jako dietetyk w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Tychach, zajmując się żywieniem Pacjentów hospitalizowanych,
  • w latach 2006 – 2009 odbyła studia w Górnośląskiej Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Kardynała A. Hlonda na kierunku zdrowie publiczne, uzyskując tytuł dietetyka.

Szkolenia zawodowe:

Bierze czynny udział w licznych kursach i szkoleniach, pozwalających aktualizować ciągle zmieniającą się wiedzę z zakresu dietetyki.

Motto zawodowe:

Usługi dietetyczne kieruje do osób pragnących poprawić stan swojego zdrowia poprzez korzyści płynące z racjonalnego odżywiania się.

Chęć dzielenia się wiedzą i pasją sprawiły, że obecnie współpracuję z Ośrodkami Medycznymi pomagając tym, którzy pragną zmienić nieco sferę żywienia w swoim życiu. Pracuję z osobami z chorobami dieto zależnymi, wymagającymi zmiany stylu życia, a także z osobami, które chcą nauczyć się zdrowego odżywiania. Pomagam Pacjentom z problemem nadwagi i otyłości, z zespołem metabolicznym, w których dieta jest jednym z etapów leczenia.

Kontakt w sprawie wizyty

Telefon 32 783 73 00

poniedziałek – piątek 8:00 – 21:00

sobota 8:00 – 13:00

Telefon formularz